Trabzonspor Sparta Prag Maçı Biletleri Satışa Sunuldu

0

15 Ağustos tarihinde oynanacak olan Trabzonspor Sparta Prag maçı biletleri satışa sunuldu. Peki, Trabzonspor, Sparta Prag maçı için passolig mi yoksa kağıt bilet uygulaması mı uygulayacak. İşte maç hakkında detaylar…

Trabzonspor Sparta Prag Maçı Biletleri Satışa Sunuldu

Trabzonspor’un 15 Ağustos 2019 günü saat 20:30’da sahasında ağırlayacağı Sparta Prag maçının biletleri sonunda satışa sunuldu. Trabzonspor’un biletlerin satışa sunulmasının ardından yapmış olduğu açıklama ise aynen şöyle:

Takımımızın UEFA Avrupa Ligi 3 eleme turu rövanşında oynayacağı Sparta Prag maçı biletleri satışa sunuldu.

Buna göre 15 Ağustos 2019 Perşembe günü 20.30’da Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu’nda oynanacak karşılaşmanın bilet fiyatları şu şekildedir;

Not: Müsabaka biletleri için Passolig ve kağıt bilet uygulaması geçerli olacaktır. Passolig sahipleri hem Passo.com.tr üzerinden hem de Passolig gişelerinden bilet alabilecek, kağıt biletler ise sadece gişelerden temin edilebilecektir.

Bu açıklama ile beraber Trabzonspor Sparta Prag maçı bilet fiyatları da belli oldu. Trabzonspor’un açıkladığı bilet fiyatlarını hemen aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Trabzonspor Sparta Prag maçı biletleri

Trabzonspor Sparta Prag Maçı Bilet Fiyatları

– Kategori 1 – Batı Alt VIP Tribün – 650 TL

–  Kategori 2 – Batı Alt VIP Tribün – 550 TL

– Kategori 3 – Batı Alt VIP Tribün – 400 TL

– Kategori 4 – Batı Alt VIP Tribün – 250 TL

– Kategori 5 – Batı Alt Tribün / Batı Üst Tribün – 125 TL

– Kategori 6 – Doğu Alt Tribün / Doğu Üst Tribün – 100 TL

– Kategori 7 – Doğu Alt Tribün / Doğu Üst Tribün – 90 TL

– Kategori 8 – Doğu Alt Tribün / Doğu Üst Tribün – 75 TL

– Kategori 9 – Güney Kale Arkası Alt Tribün / Güney Kale Arkası Üst Tribün / Kuzey Kale Arkası Alt Tribün / Kuzey Kale Arkası Üst Tribün – 60 TL

– Kategori 10 – Kuzey Kale Arkası Üst Misafir Tribün – 60 TL

Trabzonspor’dan Sparta Prag Maçının Hikayesi

Trabzonspor UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu ilk maçında Sparta Prag deplasmanında efsane bir geri dönüşe imza atarak 2-2 beraber kalmıştı.

Bu maçından ardından Trabzonspor’un resmi yayın organları üzerinden yayınlanan video ile Prag’da oynanan maçın hikayesi niteliğinde kısa bir video paylaşıldı. Bu video ise kısa bir süre içerisinde binlerce beğeni aldı.

İlginizi Çekebilir: Yusuf Yazıcı Lille Transferi İle Trabzonspor Tarihine Geçti

Paylaş

Yorum bırakın