Türk Telekom Limitsiz İnternet Paketlerini Yeniledi

0

Türk Telekom limitsiz internet paketleri üzerinde önemli bir değişikliğe gitti. Yapılan değişiklik ile beraber artık Türk Telekom kullanıcıları limitsiz internet paketlerine yüzde 30’a varan indirimlerle sahip olabilecekler. Peki, yeni kampanya sonrasında Türk Telekom internet fiyatları nasıl şekillendi?

Yenilenen Türk Telekom İnternet Fiyatları

Türkiye’nin önde gelen internet servis sağlayıcılarından biri olan Türk Telekom, yeni kampanya kapsamında giriş seviye limitsiz 24 ay taahhütlü paketin fiyatını değiştirmeden internet hızını 6 Mbsp‘den 8Mbsp‘ye yükseltti. Bununla birlikte, Türk Telekom 35 Mbps ve üzeri limitsiz internet paketlerinde ise yüzde 30′a varan indirime gittiğini de duyurdu.

Konuyla ilgili bir takım açıklamalarda bulunan Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal, 24 Ay taahhüt şartı ile kullanıcıların 35, 50 ve 100 Mbps gibi yüksek hızlardaki limitsiz internet paketlerine yüzde 30 daha uygun fiyattan sahip olabileceklerini belirtti.

Bunun haricinde Önal, yeni kampanya dahilinde Türk Telekom’a gelen müşterilerin ise TT Wifi Limitsiz, Muud Premium, TT Depo 10GB, McAfee Güvenlik gibi özel ayrıcalıklı hizmetlerden de 24 ay boyunca tamamen ücretsiz bir şekilde yararlanabileceklerini de müjdeledi.

Yeni kampanyada ayrıca 24 Mbps ve daha üstü hızlarda limitsiz paketleri tercih eden müşterilerin Türk Telekom Prime müşterisi olarak sayılacağına dikkat çeken Önal, bu paketleri tercih edenlerin Türk Telekom Prime fırsatlarında faydalanabileceğini, hatta kullanıcıların TT Akademi’nin 12 aylık İngilizce Online Eğitim paketinden de ücretsiz olarak yararlanabileceklerini söyledi.

Türk Telekom Limitsiz İnternet

İşte Yeni Tarife Fiyatları!

  • 8 Mbps Limitsiz Fiber İnternet: 74.90 TL
  • 12 Mbps Limitsiz Fiber İnternet: 84.90 TL
  • 16 Mbps Limitsiz Fiber İnternet: 94.90 TL
  • 24 Mbps Limitsiz Fiber İnternet: 104.90TL 
  • 35 Mbps Limitsiz Fiber İnternet: 114.90 TL
  • 50 Mbps Limitsiz Fiber İnternet: 129.90 TL
  • 100 Mbps Limitsiz Fiber İnternet: 159.90 TL
Paylaş

Yorum bırakın