Turabi Amerika’yı Fethetti!

0

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı ve TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor’un başarılı yarışmacısı Turabi Çamkıran ödülleri doymuyor.

Survivor’ı kazandıktan sonra ABD’de reyting rekorları kıran The Challenge yarışmasına katılan Turabi, Türkiye’yi temsil ettiği yarışmada da şampiyon oldu. Instagram hesabından yaptığı açıklamada Turabi, kendisine 3’üncü kez şampiyon olamazsın diyen Acun Ilıcalı’ya “Bence iddiayı kazandım ama yine de büyüğüm olarak karar senin” dedi.

SERVET DEĞERİNDE ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU

Turabi final yarışında kazanmasının ardından 750 bin dolarlık (Yaklaşık 5 milyon TL) ödüle hak kazandı. Şampiyonluk sonrasında yaptığı açıklamalarda Turabi şu ifadeleri kullandı:

“Türk olmak zordur, dünya ile savaşırsın. Türk olmamak daha da zordur. Çünkü Türk’le savaşırsın. Birçok Ülkelerin yarıştığı dünyalar savaşında Türkiye adına savaşı ben Kazandım ve şampiyon oldum.”

 

“TÜRK BAYRAĞININ ALTINDA EZİLMEDİM”

”Benim için yarıştan çok bir onur meselesiydi. Her ne olursa olsun omuzuna Türkiye Bayrağını takınca yükü ağır oluyor. Bu yük altında ezilmediğim için çok mutluyum. Bu yarışa sunulmamın en büyük nedeni 2 şampiyonluğumun olmasıdır.”

 

“ACUN ILICALI 3’ÜNCÜ DEFA ŞAMPİYON OLAMAZSIN DEMİŞTİ”

Bu yüzden bana 3 projesinde yer veren ağabeyim Acun Ilıcalı’ya ve beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz sevenlerime çok teşekkür ederim. Ayrıca Acun abi bir iddiamız vardı;

‘3. defa şampiyon olamazsın’ demiştin. Survivor’da beni sağlığımdan dolayı geri çektiğin için o zaman ki dönem geçersiz olmuştur. Ki iyi ki de oynatmadın belki de daha kötü olacaktım ve bu projede yer alamayacaktım. Ben de sana daha büyük bir 3. şampiyonlukla dönüyorum. Bence iddiayı ben kazandım. Yine de büyüğüm olarak karar senin.”

Paylaş

Yorum bırakın