Ordu’da Halk Günü Toplantısı Gerçekleştirildi

0

Ordu Valiliği’nin düzenlediği halk günü toplantıları ordulular tarafından büyük ilgi görüyor.

Ordu’da yaşayan vatandaşların, ihtiyaçlarını, sıkıntılarını, şikâyetlerini ve taleplerini Vali Seddar Yavuz’a ilettikleri ‘’Halk Günü’’ toplantıları devam etmekte. Düzenli aralıklarla yapılan ‘’Halk Günü’’ toplantılarından birini daha gerçekleştiren Vali Seddar Yavuz, toplantıya katılan 113 vatandaşı teker teker dinledi.

 

Toplantı başlamadan önce bir konuşma yapan Vali Seddar Yavuz, bu şehrin valisi olarak hizmet etmekten gurur duyduğunu söyledi. Vali Yavuz, “Öncelikle hepinize hayırlı Ramazanlar diliyorum. Bu şehrin valisi olarak sizlerin hizmetinde, emrinde olmaktan da büyük bir mutluluk duyuyorum. Bu vesileyle Sayın Cumhurbaşkanımızın emir ve talimatlarıyla sizlerle her fırsatta bir arada olmaya özen gösteriyoruz. Çünkü Valililer il de Cumhurbaşkanımızın temsilcisidir. Bu sıfatla karşınızdayız ve inşallah elimizden geldiği kadar sizlerin dertlerine ve sorunlarına kıymetli çalışma arkadaşlarımla beraber çözüm üretmeye çalışacağız” diye konuştu.

 

Toplantıda vatandaşlarla teker teker konuşup onların isteklerini not alan Vali Yavuz, toplantıda yer alan ilgili kurumların müdürlüklerine bu dilekleri bizzat kendisi ileterek bu dilek ve şikâyetler için çözümler bulunmasını istedi.

Paylaş

Yorum bırakın