Trabzonspor’dan Sürpriz Transfer Hamlesi!

0

FIFA’dan geçici transfer yasağı alan ve devre arasında transfer yapamayan Trabzonspor, Galatasaray’ın 25 yaşındaki genç forveti için son aşamalara geldi.

Galatasaray’ın başında olan İmparator lakaplı Fatih Terim önümüzdeki sezon kadrosunda düşünmediği için transferde bir engel bulunmazken oyuncunun da transfere sıcak bakarak görüştüğünü söyleniyor.

2+1 yıllık sözleşme öneren Trabzonspor’un teklifine olumlu yaklaşan Sinan Gümüş’ün bonservisinin elinde bulunması da iki taraf açısından transferi kolaylaştırıyor. Ayrıca yapılacak sözleşmede futbolcunun performansı ile aynı orantıda prim önerildiği de belirtiliyor.

 

Sinan Gümüş Kimdir?

5 Ocak 1994 tarihinde Almanya’nın Pfellendorf şehrinde dünyaya gelen Gümüş, Almanya Milli Takımı’nın genç kategorisinde forvet olarak görev yapmıştır. Oynadığı oyunla umut vaat eden Sinan Gümüş’ü 2014 yılında Galatasaray kadrosuna katarak memleket hasretine son vermiştir. Galatasaray’da 5 sezon forma giyen Gümüş, Fatih Terim’in kadro stratejisinde yer vermemesiyle Trabzonspor’un radarına girdi.

Paylaş

Yorum bırakın