Bolu’da Feci Kaza

0

Bolu-Mudurnu yolunda beyaz et fabrikasının hemen önünde fabrika işçilerini taşıyan bir midibüs ile otomobil arasında meydana gelen talihsiz kazada 12 kişi yaralandı.

 

Talihsiz kaza sabah saat 9 sularında gerçekleşti. Sabah mesaisi için midibüste bulunan işçiler tam fabrikanın önüne gelmişti ki, fabrikaya dönüş esnasında 14 KM 890 plakalı otomobille çarpıştı. Kaza sesini duyan fabrikada bulunan tüm işçiler midibüste bulunan arkadaşlarının yardımına koştu ve kısa sürede itfaiye ve polis ekipleri de kaza alanına geldi.

Otomobil sürücüsü Yerlikaya, olay yerine hızlıca gelen itfaiye ekipleri tarafından araçtan çıkarılarak kaza alanındaki sağlık ekiplerine sevk edildi ve sağlık durumu kontrolü sonrası hafif sıyrıklarla kazayı atlattığı öğrenildi.

Midibüste bulunan 11 işçi ise kazayı hafif yaralarla atlatmalarına karşın yine de önlem amaçlı sağlık ekiplerince hastaneye sevk edildi.

Midibüs sürücüsü Bedrettin Canım ise sağlık kontrolleri ardından ifadesi alınması için polis karakoluna götürüldü ve kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Paylaş

Yorum bırakın