Bolu’da Küçük Çocuğa Taciz

0

Son zamanlarda İstanbul ve çeşitli şehirlerde yaşanan cinsel taciz ve sapıklıkların ardından bu kez aynı sapıklık Bolu’da meydana geldi.

 

4 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu iddia edilen 32 yaşındaki Sedat K. delil yetersizliği sebebiyle serbest bırakıldı. Adli kontrol şartıyla serbest bırakılan şahsın daha önceden de işlemiş olduğu cinsel taciz olayından dolayı hakkında yakalama kararı çıkarıldı.

Yapılan açıklamalarda belirtilen iddiaya göre Sedat K. 23.04.2019 tarihinde Yumrukaya köyünde bulunan bir çiftlikte yanlarında çalıştığı ailenin 4 yaşında olan küçük erkek çocuğuna ahırda cinsel tacizde bulundu. O anı ahırda yakalayan anne, Sedat K.’yi görür görmez durumu jandarma ekiplerini arayarak bilgilendirdi. Kısa süre içerisinde gözaltına alınan Sedat K. adliyeye sevk edildi. Nöbetçi mahkeme karşısına çıkarılan şahıs, delil yetersizliği sebebiyle adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Şahıs hakkında mahkeme sonrası yapılan araştırmalarda Sedat K.’nin, Sakarya’da da daha önce de cinsel taciz vakasından sabıkası bulunduğu öğrenildiği ve yakalama kararı bulunduğu için tutuklu yargılanmak adına cezaevine gönderildi.

Dava dosyası hakkında Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı gizlilik kararı aldığı bilgisini verdi.

 

Paylaş

Yorum bırakın