Giresunspor’da Fatih Tekke Heyecanı

0

Spor Toto 1. Lig ‘de 29 puanla 15. sırada mücadele eden Giresunspor basın sözcüsü Ferhat Karademir Fatih Tekke ve Erkan Sözeri ile görüşmelerinin sürdüğünü bildirdi.

 

Giresunspor’un 20 nisan Cumartesi günü kendi sahasında oynayacağı Abalı Denizlispor maçı öncesi basın sözcüsü Ferhat Karademir oynayacakları Lig maçı ve Giresunspor hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Karademir basın toplantısında, alt yapıda görev yapan Ercan Gezgin ve Hakan Kurt’un takımı hazırlayacağını belirtti ve şu sözleri söyledi ve ekledi ‘’ Kendimizi bir türlü uzaklaştıramadığımız kırmızı bölgenin ateşinin hissedildiği zor bir maç olacak. Bu maçta başkan ve yönetim kurulu olarak kendilerine güveniyoruz. Denizlispor’u mağlup edecek güçteyiz, bu gücü sahaya yansıtıp seyircimizle birlikte mutlu bir cumartesi geçirmek istiyoruz’’ şeklinde açıklamalarda bulundu.

Basın sözcüsü Ferhat Karademir teknik direktör arayışında henüz bir sonuca varılmadığını belirtti. Kulüp başkanlarının Fatih Tekke ve Erken Sözeri ile teknik direktörlük konusunda görüşmelerin devam ettiğini bildirdi ve net bir karara varıldığında bunu kamuoyuna açıklayacaklarını bildirdi.

14 Nisan Pazar günü Giresunspor resmi sitesinde A Takım Teknik Direktörü Mustafa Kemal Kılıç ile karşılık olarak anlaşarak yollarını ayırdığını açıklanmıştı.

Paylaş

Yorum bırakın