Trabzonspor Yönetimi Ahmet Zorluoğlu’na Tebrik Ziyaretine Gitti

0

Trabzonspor Kulüp Yöneticileri ve kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen Murat Zorluoğlu’nu makamında ziyaret ederek tebrik etti.

 

Trabzonspor Kulüp başkanı Ahmet Ağaoğlu ve kulüp yöneticilerini makamında ağırlayan Murat Zorluoğlu tebrikleri kabul etti.

Trabzon Belediyesi’nin tarihi binasında yapılan görüşmede yapılan tebriğin ardından Trabzonspor Yöneticilerinden 61 numara ve üzerinde Murat Zorluoğlu yazan bir forma, Kulüp başkanı tarafından ise Trabzonspor’un gümüş kabartmalı logosu hediye edildi.

Trabzonspor Yönetimi’nin fanatik Trabzonspor taraftarı olduğunu bildikleri Zorluoğlu’nun desteğini her zaman yanlarında hissettiklerini söyledi. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu da gerek şahsı gerek Trabzon Belediyesi’nin şehrin en önemli marka değeri Trabzonspor’a her zaman tam destek vereceğini kaydederek, Başkan Ahmet Ağaoğlu ile birlikte ziyaretine gelen Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, Asbaşkan Mehmet Yiğit Alp ile yönetim kurulu üyeleri Zafer Göktaş, Lokman Sadıklar ve Emin Kahraman’a teşekkürlerini bildirdi.

Paylaş

Yorum bırakın