Kendi Bıçağıyla Öldürüldü

0
Samsun İlkadım ilçesinde medyana gelen olay sonucu bir kişi hayatını kaybetti. Yabancılar Pazarı’nda telefon dükkanı işleten Kemal Akkaya’dan bıçak isteyen zanlı Yasin Şeker, bilinmeyen bir nedenden dolayı aldığı bıçağı Kemal Akkaya’nın göğsüne defalarca sapladı.

 

İyilik yaptı karşılığı feci oldu

Görgü tanıklarının anlattıklarına ve kamera görüntülerine göre Yasin Şeker, Yabancılar Pazarı’nda esnaflık yapan Kemal Akkaya’nın dükkanına giriyor. Montundaki etiketi kesmek için Akkaya’dan bıçak vermesini talep eden Şeker, önce montunda yer alan etiketi kesiyor ve daha sonra elindeki bıçakla Akkaya’yı göğsünden defalarca yaralıyor. Aldığı darbelerden dolayı acı çeken ve kaçmaya çalışan Akkaya, çok fazla uzaklaşamadan olduğu yere yığılıyor.

Katil zanlısı Yasin Şeker ise olay yerinden hemen uzaklaşıyor. Cinayet büro ekiplerinin kamera görüntülerinden kimliğini tespit ettiği zanlı kısa bir süre içerisinde yakalanıyor. Nöbetçi mahkemeye çıkarılan ve tutuklanan Yasin Şeker, Samsun Kapalı Cezaevine gönderildi. Yasin Şeker ve Kemal Akkaya arasında herhangi bir husumet olup olmadığı bilinmiyor. Katil zanlısının suçu neden işlediği, Akkaya ile herhangi bir ticari ortaklığının olup olmadığı bilinmiyor.

Paylaş

Yorum bırakın